TEC - SPA 1:6 - Dorost uspěl posedmé v řadě!

13., čtvrtek 28. 10. 2021
Technika Brno - Sparta TEC - SPA
Technika Brno: Rygl - Vildomec, Pospíšil, Barčák, Kadaňka, Zralý, Hejduk - Sladký, Novotný, Netopil, Langmann, Straka, Janík, Szemmelroth, Smrž, Janovský, Hamák.
Sparta: Hrabal - Hašek, Marton, Šeba, Bartoň, Byakov, Janský - Stepanchuk, Vašíček, Odehnal, Potoma, Žemlička, Novák, Fábry, Skuratov, Poláček, Křišťan, Žmola.
Branky a nahrávky: 51. Straka (Novotný) - 5. Novák (Vašíček), 31. Žemlička (Křišťan), 34. Odehnal (Novák, Bartoň), 40. Křišťan (Novák, Fábry), 44. Křišťan (Vašíček), 52. Křišťan (Vašíček, Byakov). Rozhodčí: Karpíšek - Vašíček, Kučera. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 13:49. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6.
Sparťanští dorostenci vyhráli posedmé v řadě! Svěřenci kouče Františka Ptáčka na ledě Techniky Brno šli v první třetině do vedení a v dalších minutách si vypracovali čtyřbrankový náskok. Ve třetí části soupeř snížil, ale sparťané vsítili další dva góly a zvítězili vysoko 6:1. Hattrick si připsal na své konto útočník Petr Křišťan a třemi asistencemi se blýskl Martin Vašíček.