Realizační týmy

Zástupce předsedy výboru spolku: Richard Žemlička, e-mail: zemlicka@hcsparta.cz
Hlavní trenér Akademie HC Sparta Praha:Richard Žemlička, e-mail: zemlicka@hcsparta.cz
Hlavní trenér žákovských kategorií: David Štětina, e-mail: stetina@hcsparta.cz
Hlavní trenér náboru: Libor Plaček, e-mail: placek@hcsparta.cz

Jednotlivé třídy

Kategorie Funkce Jméno
Junioři hlavní trenér Richard ŽEMLIČKA
1. asistent Tobiáš SLAVÍČEK
kondiční trenér Martin ŠETELÍK
trenér brankářů Petr PŘIKRYL
fyzioterapeut Petra NOSKOVÁ
vedoucí mužstva Jan HAVEL
Dorost hlavní trenér František PTÁČEK
1. asistent Tomáš NETÍK
kondiční trenérFrantišek PTÁČEK
trenér brankářů Petr PŘIKRYL
fyzioterapeut Petra NOSKOVÁ
vedoucí mužstva Jitka ŠTĚPÁNOVÁ
9. třída hlavní trenér Jiří KROČÁK
1. asistent Lukáš ŠRÁMEK
2. asistent Libor PLAČEK
kondiční trenér Martin ŠETELÍK
trenér brankářů Rudolf BAHNÍK
fyzioterapeut Petra NOSKOVÁ
vedoucí mužstva Michaela ŠIMÁKOVÁ
8. třída hlavní trenér David ŠTĚTINA
1. asistentJiří ZELENKA
2. asistentMichal VÁGNER
3. asistentZdeněk CHLÁDEK
kondiční trenér Martin ŠETELÍK
trenér brankářů Rudolf BAHNÍK
fyzioterapeut Petra NOSKOVÁ
vedoucí mužstva
Ivana VOLFLOVÁ
7. třída hlavní trenér Jiří KROČÁK
1. asistent Lukáš ŠRÁMEK
trenér brankářů Rudolf BAHNÍK
vedoucí mužstva Petr VŠETEČKA
6. třída hlavní trenér Jiří ZELENKA
1. asistent David ŠTĚTINA
trenér brankářů Rudolf BAHNÍK
vedoucí mužstva Kateřina KUBÍKOVÁ
5. třída hlavní trenér Ondřej KNOBLOCH
1. asistent Tomáš FRIMEL
2. asistent Dáša MIHALOVÁ
3. asistent Martin HORÁK
4. asistent Tomáš DOUDA
trenér brankářůAntonín HOFMANN
vedoucí mužstva Markéta TŘEŠŇÁKOVÁ
4. třída hlavní trenér Ondřej KNOBLOCH
1. asistentDáša MIHALOVÁ
2. asistent Tomáš FRIMEL
3. asistent Dan VÍTŮ
trenér brankářů Antonín HOFMANN
vedoucí mužstva Miloš KOČÍ
3. třída hlavní trenér Marek PASTYŘÍK
1. asistent Libor PLAČEK
2. asistent František VAŇHA
3. asistent František KALIVODA
4. asistent David FILA
trenér brankářů Antonín HOFMANN
vedoucí mužstva David FILA
2. třída hlavní trenér Libor PLAČEK
1. asistent Marek PASTYŘÍK
2. asistent Aleš KOUDELKA
3. asistent Tomáš HORÁČEK
4. asistent Marie MARKOVÁ
trenér brankářů Antonín HOFMANN
vedoucí mužstva
Ladislav CIRUS
1. třída hlavní trenér Vítězslav ZIKMUND
1. asistent Michal SIVEK
2. asistent Martin MAŠKARINEC
3. asistent Dan VÍTŮ
4. asistent Tomáš DOUDA
vedoucí mužstva Nikol SVOBODOVÁ
Přípravkahlavní trenér Vítězslav ZIKMUND
1. asistent Libor PLAČEK
2. asistent Dáša MIHALOVÁ
3. asistent Ondřej KNOBLOCH
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

David Tomášek bude pokračovat ve Spartě!

Termíny Danube Cupu: Slovan, Pavelka a Švýcaři

Možní soupeři v CHL: staří známí i čeští hráči

Sparta se zúčastní Spengler Cupu