PERMANENTKY 2021/2022

Všichni věříme, že příští sezonu už prožijeme spolu s vámi, našimi nejvěrnějšími fanoušky. Pro ty, kteří si chtějí pojistit své místo v O2 areně pro příští sezonu, startujeme předprodej permanentních vstupenek! Jako poděkování za skvělou podporu během nejtěžší sezony v historii klubu zůstávají ceny sezonních karet totožné jako v uplynulé sezoně. V ročníku 2021/2022 k celkovému počtu 26 zápasů přibydou další dva s vítězem play off Chance ligy.

Nákup permanentek

• Noví permanentkáři mohou permanentkyzakoupit online, a to na základní část nebo i včetně play off. Stávající a věrní permanentkáři musí pro nákup svých permanentek kontaktovat zákaznické centrum na e-mailu predprodej@hcsparta.cz s požadavkem na typy permanentek, usazením a adresou, na kterou mají být permanentky po uhrazení platby převodem odeslány. Pokyny k platbě převodem pošlou pracovníci zákaznického centra.
  • Aktuální ceník je platný do 30. září 2021.

Výhody držitelů permanentek

• Vstup na všechna domácí utkání základní části TELH.
  • Vstup na všechna domácí přátelská utkání.
  • Rezervace místa na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
  • Zvýhodněná cena vstupenky na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
  • Sparťanský kalendář a ročenka zdarma pro držitele permanentek Zlatá karta, Sparta klub a Rudá karta.
  • S permanentkou Rudá karta můžete získat až čtyři další vstupenky do sparťanského kotle za zvýhodněnou cenu 140 Kč.
  • Automatická účast v soutěžích pro držitele permanentek.
  • Držitelé permanentek budou mít za předpokladu, že se soutěž odehraje bez omezení počtu diváků na stadionu, předkupní právo na vstupenky na domácí zápasy vyřazovací části CHL.
  • Držitelé permanentek s play-off mají vstup na zápasy základní části Champions Hockey League zdarma. Vstupenky si mohou vyzvednout v zákaznickém centru v O2 areně nebo v den zápasu na pokladnách.

Informace pro permanentkáře

• K jedné Zlaté kartě lze zakoupit jednu na ni vázanou zvýhodněnou permanentku (Dámská jízda, Sparťan student, Sparťánek) a jednoho Sparťánka navíc. Zvýhodněné karty je třeba objednávat přes zákaznické centrum.
  • Klub nemůže garantovat účast v play off, tudíž v případě neúčasti ve vyřazovacích bojích, nebo brzkého vypadnutí nelze uplatnit žádnou dodatečnou slevu nebo vrácení peněz.
  • Permanentku nelze vrátit ani vyměnit.
  • Ztrátu nebo odcizení permanentky je nutné nahlásit v zákaznickém centru HC Sparta Praha, aby karta mohla být zablokována.
  • Za vyhotovení nové permanentky z důvodu ztráty nebo odcizení se platí poplatek 100 Kč/ks.
  • Ztracená či odcizená permanentka bude vystavena do sedmi pracovních dnů od oznámení této události v zákaznickém centru HC Sparta Praha.
  • O vyhotovení nové permanentky při ztrátě nebo odcizení může požádat pouze její držitel, který se musí prokázat dokladem totožnosti.
  • Držitelé Všech karet zaznamenat desetimístné číslo na rubu permanentky (bez tohoto čísla nemůže být permanentka zablokována a znovu vystavena).
  • Signalizační zařízení na turniketech upozorňuje obsluhu v případě použití zlevněných permanentek (Dámská jízda, Sparťan student, Sparťánek) – pokud bude s permanentkou přistižena osoba, která není oprávněna danou kartu užívat, nebude vpuštěna do haly a obsluha turniketu je oprávněna dotyčné osobě permanentku zabavit.
  • REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ K PERMANENTKÁM

Prodejní místa:

O2 ARENA - zákaznické centrum
Předprodej: HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba: PO – 13.00 - 17.00
ÚT – 13.00 - 17.00
ST – 13.00 - 17.00
ČT – 13.00 - 17.00
SO a NE a svátky – zavřeno

Permanentní vstupenky lze i nadále objednávat on-line. Není nutné chodit osobně do zákaznického centra.
E-mail: predprodej@hcsparta.cz

Sparta zakončí domácí sérii proti Vítkovicím

Prymula: Gól v O2 areně? Skvělý zážitek!

SPA - KOM 3:2p - Domácí šlágr rozhodl Chlapík

Roman Horák: Góly nám dodají sebevědomí