Maskoti Sparťák & Spartax

Tradiční maskot Sparťák přivítal před startem sezony 2021/2022 nového kamaráda - dvojče z budoucnosti Spartaxe! Starověký Sparťák načal už dvanáctou sezonu v našem týmu, ve kterém ztělesňuje obrovskou tradici a dlouholetou historii našeho klubu. Jeho hi-tech parťák naopak symbolizuje progresivní a moderní směr hokejové Sparty.

Oba se mají od sebe co učit. Nováček Spartax začal chápat hodnoty Sparty, naopak Sparťák pochytil novinky moderního světa plného technologií. Oblíbená dvojka se stala pevnou součástí domácích zápasů, ve kterých přispívá k jedinečnému sportovnímu zážitku.

Oba sparťanské maskoty můžete sledovat také mimo zápasy, a to na jejich INSTAGRAMU!

Naše maskoty můžete vídat i mimo O2 arenu! Rádi přijdou na vaši narozeninovou oslavu nebo jinou akci. V případě zájmu napište svůj požadavek na e-mail maskoti@hcsparta.cz.