22. 1. 2024 Daniel Ryl

Úterní kolo nás zavede do Mladé Boleslavi

Nedělní nevydařené utkání s Karlovými Vary můžeme rychle hodit za hlavu, protože už v úterý 23. ledna od 17:30 hodin máme prostor na nápravu, a to na ledě Mladé Boleslavi. Středočeši bojují o play-off a vyhnutí baráži, tudíž nás nečeká nic lehkého. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu O2TV sport, Radiožurnálu Sport a na webu Onlajny.com.

Vydražte si dres či zážitky a pomozte dobré věci!

I v letošním Holdu poděkujeme hrdinům všedního dne, přičemž hlavními hvězdami letošního ročníku budou záchranáři a pomocníci záchranářů. Zároveň připomeneme velice důležitou práci operátorů, kteří jsou v kontaktu s lidmi v nouzi jako vůbec první. Aby dokázali lidský život zachránit i na dálku, musí fungovat minimálně dvojčlenný tým. Operátor a hrdina z ulice, který se rozhodne člověku na pokraji života a smrti pomoci.

I proto do zápasů s Třincem a Libercem půjdeme ve speciálních dresech, které v domácím utkání proti Karlovým Varům představil Vladimír Sobotka. Stejně jako v předešlých letech si na serveru Donio.cz můžete vydražit speciální zážitky, artefakty a na webu Sportovniaukce.cz také originální hrané dresy.

Milník sparťanské historie:

Sparta není jen hokejovým klubem z Prahy, ale udává trendy celého českého hokeje. Součástí naší společné organizace a komunity sparťanů jsou i výjimečné projekty, mezi které patří Sparta vzdává hold. Aktuálně ročník bude už patnáctým, výjimečný projekt odstartoval už 11. prosince 2009 právě proti Mladé Boleslavi, kterou jsme v Holešovicích zdolali 7:4. Středočechům jsme v rámci Holdu čelili ještě jednou, a to v minulém čtrnáctém ročníku, při kterém se vybralo na dobrou věc 1 569 092 Kč.

>>>BLÍŽÍ SE 15. ROČNÍK SPARTA VZDÁVÁ HOLD<<<

Forma lídra nestačí, Bruslařům hrozí baráž

Bruslaři se v aktuálním ročníku hledají, jelikož na konci prosince teprve podruhé v sezoně vyhráli alespoň dva zápasy v řadě. I proto se krčí na třináctém místě tabulky s náskokem dvou bodů na poslední Kladno, které má ovšem tři zápasy k dobru!

Důvodem středočeské krize je suverénně nejhorší útok i obrana soutěže, která vyhořela i v neděli na ledě Olomouce, kde ve druhé třetině dostala pět gólů během 205 vteřin a nakonec inkasovala celkem sedmkrát. Světlou výjimkou v týmu je útočník Tomáš Fořt, jemuž na Hané skončila úctyhodná série devíti zápasů s bodovým ziskem v řadě.

Chceme zůstat stoprocentní!

Na Mladou Boleslav v aktuálním ročníku umíme. V domácím utkání jsme se nenechali rozhodit hostujícím vyrovnáním, načež jsme díky čtyřem různým střelcům brali zaslouženou výhru 4:1. Na ledě soupeře pro změnu zazářil Michal Kempný, jehož dvě trefy a jedna asistence přispěli k jasné výhře 6:3.

Věděli jste, že...

Cesta vede přes disciplinovanost a přesilovky! Zatímco Mladá Boleslav je v přesilovkách druhým nejlepším týmem soutěže, úterní souboj bude bitvou nejlepšího a nejhoršího týmu na oslabení. My vedeme tabulku s úspěšností 87,5 %, naopak soupeř je poslední s bilancí 71,07 %.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Martinec: Příprava s áčkem mladým pomůže

Filip Novák: Smlouva je pro mě odměnou!

Termíny CHL: začátek doma, venkovní víkend

Příprava: extraliga a generálka v Německu