40., neděle 4. 2. 1996
Sparta - Kometa Brno SPA - KOM
Sparta: Čapek - Ptáček, Kuchyňa, Šrek, Hamr, V. Burda, Vykoukal - Výborný, Zelenka, Žemlička, J. Hlinka, Tkačuk, Potajčuk, Horák, Hrbek, Hlaváč, M. Hlinka, P. Martinec.
Kometa Brno: Barta - Světlík, Zubíček, Máša, Beran, Barto, Havíř, Suhrada, Gudas - Ševčík, Sochorec, R. Mejzlík, Haman, Čikl, Konečný, Trešl.
Branky a nahrávky: 8. P. Martinec (Hamr, Ptáček), 11. Hamr (P. Martinec, Potajčuk), 22. Tkačuk (P. Martinec, Potajčuk), 25. Tkačuk (P. Martinec, Výborný), 30. Žemlička (Vykoukal, V. Burda), 40. Žemlička (Horák, Vykoukal), 53. Potajčuk (Tkačuk, Ptáček), 60. Hlaváč (Kuchyňa, M. Hlinka) - 49. Suhrada (Ševčík, Sochorec). Rozhodčí: Klouček - Pokorný, Stulák. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 3865. Střely na branku: 40:23. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 8:1.
Dnes v 16:30 | Muži
BK Mladá Boleslav

Junioři jsou ve čtvrtfinále! Na soupeře čekají

Základní část zakončíme proti Bruslařům!

Nová aplikace HC Sparta+ je tady!

V pondělí startuje předprodej na čtvrtfinále!