12. 1. 2015 Tereza Velikovská

Výherce dětské soutěže o vánoční zážitek

This text will be replaced

Výherce dětské soutěže o vánoční zážitek

Na začátku prosince soutěžili malí hokejisté, kteří hrají za mládežnické kategorie Sparty, o unikátní vánoční zážitek. Děti měly v soutěžním dopise popsat, proč by jednou chtěly hrát za sparťanský seniorský A-tým. Výhercem se stal hráč sedmé třídy DAVID VENCLÍČEK, jehož dopis vybrali jako nejlepší kapitán Sparty Tomáš Rolinek a obránce Michal Barinka. Jako cenu obdržel poukaz na zboží od firmy Bauer v ceně 2 500 Kč, sparťanskou ročenku a podepsaný kalendář a poukaz do aquaparku Aquapalace. Navíc se mohl podívat do kabiny A-týmu, kam vzal i své spoluhráče.

Vítězný dopis Davida Venclíčka v původním znění:

Proč bych chtěl hrát za legendární tým HC Sparta Praha,která před rokem slavila 110let od založení klubu?

1.protože za ní hráli a pořád hrají legendární hráči jako byli brankář Petr Bříza,nyní manažer Sparty,Jiří Zelenka,trenér mládeže A hlavně v této době hrají Tomaš Rolinek,přezdívaný Rolas,Jarda Hlinka,přezdívaný Hlina a další vynikající hráči

2.protože jsem za ní od malička hrával a pořád ještě hraji,od malička jsem se jí věnoval a také samozřejmě fandil.V hracím roce 2006/2007 jsem poprvé ve 4,5letech s nimi začal také slavit titul,vážně super.

Musím na sobě,ale ještě hodně pracovat,abych se dostal na stejnou úroveň jako Tomáš Rolinek.,a mohl jsem reprezentovat HC Spartu Praha.

David Venclíček
narozen 25.11.2002

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mistři světa ze Sparty: legendy doplnilo duo K+K

Sparťanská pětka přispěje na rekondiční pobyty

Los Ligy mistrů: staří známí a atraktivní výjezdy

Ze Sparty na MS: na českém turnaji poprvé!