30. 1. 2020 HC Sparta

Trenéry Kruppa a Nedvěda dočasně nahradí Ton a Hlinka

Vedení klubu ukončilo spolupráci s trenéry Uwem Kruppem a Jaroslavem Nedvědem. Jejich kompetence dočasně přebírají sportovní ředitel Petr Ton a sportovní manažer Jaroslav Hlinka. Klub dolaďuje detaily spolupráce s novým trenérem a jeho jméno oznámí v nejbližších dnech.

„S blížícím se play-off bylo třeba udělat razantní rozhodnutí s ohledem na klesající výkony týmu, které zůstávaly za naším očekáváním. Kádr jsme před sezonou i v jejím průběhu výrazně posílili. Ač jsme pro zlepšení situace udělali maximum a trenérskému tandemu dali stoprocentní důvěru, tým nadále výsledkově, a především herně stagnoval. S trenéry jsme proto ukončili spolupráci a jejich nástupce představíme v průběhu několika dní,“ uvedla generální manažerka HC Sparta Praha Barbora Snopková Haberová.

„Uwemu Kruppovi a Jaroslavu Nedvědovi děkujeme za jejich služby a přejeme jim vše nejlepší v jejich další hokejové kariéře,“ dodává.

Petr Ton s Jaroslavem Hlinkou povedou tým v nejbližším extraligovém utkání proti týmu HC Oceláři Třinec. „Naším úkolem je tým zejména probudit a povzbudit a dodat mu klid před dalšími důležitými zápasy v závěru základní části soutěže,“ dodává sportovní ředitel Ton.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mistři světa ze Sparty: legendy doplnilo duo K+K

Sparťanská pětka přispěje na rekondiční pobyty

Los Ligy mistrů: staří známí a atraktivní výjezdy

Ze Sparty na MS: na českém turnaji poprvé!