3. 12. 2013 HC Sparta

Přijďte ochutnat Radegast Temně Hořký společně s hráči Sparty!

Hráči Sparty TOMÁŠ ROLINEK, KAREL KUBÁT a JAN BUCHTELE přijdou ve středu 4. prosince v 18 hodin do Radegast hokejové hospody Radegastovna Perón na Smíchově! Oficiálně tam představí polotmavý ležák Radegast Temně Hořký. Přijďte společně s nimi ochutnat pořádně hořkou sezonní nabídku od nošovických sládků. Kromě správně hořkého piva se můžete těšit na rozhovory s hráči, autogramiádu a soutěže o zajímavé ceny.

Jedním z úkolů hráčů bude načepovat a naservírovat fanouškům sezonní polotmavý ležák Radegast Temně Hořký - pivo charakteristické výraznou hořkostí, která je typická pro všechna piva Radegast. Vyšší dávky pečlivě vybraných druhů chmele a netradiční kombinace sladů mu dodávají nezaměnitelnou plnou chuť, říz a jantarovou barvu. Limitovaná várka se čepuje ve stovkách hospod po celé ČR. Ležák je k dostání také v lahvové variantě v obchodech.

Akci s hráči v Radegast hokejové hospodě Radegastovna Perón, kde můžeš mimo jiné sledovat živé přenosy všech venkovních zápasů hokejové Sparty, vám přináší Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy.

Program akce:

• středa 4. prosince 2013 od 18 hodin
  • Radegast hokejová hospoda Radegastovna Perón na Smíchově
  • za účasti TOMÁŠE ROLINKA, KARLA KUBÁTA a JANA BUCHTELEHO
  • představení hráčů
  • představení piva Radegast Temně Hořký
  • čepování piv samotnými hráči
  • soutěžní kvíz pro fanoušky o klubu
  • rozhovor s hráči (prostor pro otázky fanoušků)
  • soutěžní kvíz pro fanoušky o pivu Radegast
  • autogramiáda a focení hráčů s fanoušky