24. 8. 2023 Daniel Ryl

Kempný: Soustředění jsme si skvěle užili!

Čtvrtým vítězstvím v přípravě sparťané završili čtyřdenní soustředění v Milevsku, na jehož ledě rozhodl o triumfu nad Českými Budějovicemi obránce MICHAL KEMPNÝ. "Poslední dny byly trošku náročnější, ale je to potřeba! Bylo skvělý, že jsme mohli strávit skvělý čas společně a stmelit partu," pochvaluje si zkušený obránce.

Hodnotíš soustředění pozitivně?
Užil jsem si to, jak se patří. Jak jsme byli všichni společně, byli jsme i na společném grilování a na koupačce na Orlíku. Strávili jsme spolu skvělý čas, který jsme si užili!

Užil sis také utkání proti Motoru?
Byly trošku omezené podmínky, ale přišlo hodně diváků a doufám, že si zápas užili. Jsme rádi, že nám fandili celý zápas, který jsme dotáhli do vítězného konce.

Je pořád co zlepšovat?
Máme ještě tři přípravné zápasy. Musím říct, že jsme si v Milevsku mákli. Budeme už všechno směřovat do začátku ligy, abychom byli stoprocentní.

Čekají nás dva zápasy proti Berlínu. Bude to proti německému soupeři velká změna?
Abych pravdu řekl, vůbec netuším, co čekat. Podíváme se na ně, jak se prezentují a budeme se snažit koukat sami na sebe, abychom zápasy odehráli dobře.

Tebe čeká do začátku sezony ještě jedno utkání, přiblížíš nám ho?
V tom utkání nebudu hrát, protože jsem jeho patronem. Ve čtvrtek 7. září se v Mělníku odehraje exhibiční utkání, které pořádá DEBRA na pomoc pacientům s nemocí motýlích křídel, kteří ji potřebují. Tímto bych rád pozval všechny sparťanské fanoušky. Pokud chtějí vidět i pár fotbalistů na bruslích, mohou se přijet podívat. (usmívá se)

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Sparťanská pětka přispěje na rekondiční pobyty

Hrdina: Věřím, že kluci zažijí, co my v roce 1985

Los Ligy mistrů: staří známí a atraktivní výjezdy

Žmola: Jsem Spartě vděčný za důvěru