Roman Vondráček29

Posledních 5 zápasů

Datum Domácí Hosté Výsledek G A B +/− TMin
nenalezeny žádné aktuální statistiky

Trutnovský rodák prošel na Spartě dorostem i juniorkou, v osmnácti letech nakoukl i do "A" mužstva. Během sezony 2002-2003 sehrál za první mužstvo Sparty osmadvacet zápasů, v kterých však nebodoval. O rok později sehrál ještě o tři duely více, vstřelil dvě branky, na další dvě nahrál. Před výlukou v NHL jej však Holešovičtí vyměnili do Plzně. Tam hrál Vondráček především za juniorku, polovinu sezony však už odehrál v prvoligovém Hradci Králové. V sezoně 2005-2006 už nevelký útočník nastupoval v Hradci Králové jako jejich hráč. O rok později se stal Vondráček s jednačtyřiceti body dokonce třetím neproduktivnějším hráčem Východočechů. V létě 2007 o něj mělo zájem Ústí nad Labem, ale Hradec jej nepustil. Začátek sezony Vondráčkovi, stejně jako celému Hradci Králové, moc nevyšel, měl po dvanácti zápasech na kontě jen dva body za gól a asistenci. V rámci střídavých startů startoval také za Spartu a asistence na vítězný gól v Liberci Vondráčka "nakopla", o den později si za Hradec v zápase s Třebíčí připsal tři body. Na začátku prosince 2007 se vedení Sparty dohodlo s Hradcem Králové na Vondráčkově přestupu.

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila

Kouč juniorů Netík: Těší mě, jak kluci rostli