10. 1. 2023 HC Sparta

Z hokeje na fotbal! Užijte si neděli se Spartou

Praha není jenom most a hrad. Praha je hokej a fotbal. Praha je Sparta! Užijte si 5. února parádní sparťanskou neděli, kterou odstartujete ve 14:45 na zápasu Sparty s Pardubicemi. Poté se můžete pohodlně dopravit na Letnou, kde čeká fotbalisty utkání s Mladou Boleslaví!

Oba kluby připravily pro fanoušky zvýhodněné vstupné. Držitelé permanentek či vstupenek ze sítí Ticketportal a Enigoo mohou využít slevu 100 Kč na vstupenku bez ohledu na kategorii. Potřebujete k tomu jediné - číselný kód z vaší již zakoupené vstupenky na hokej (nebo fotbal) či permanentky. Při nákupu vstupenky na fotbal (nebo na hokej) poté tento kód přepíšete do políčka po kliknutí na tlačítko "odemknout slevu" (v případě nákupu vstupenky na fotbal) nebo po rozkliknutí políčka "Sleva od AC Sparta Praha" (v případě nákupu vstupenky na hokej).

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila