8. 12. 2022 HC Sparta

Nejlepší dárky najdete v našem fanshopu!

Nevíte, co vybrat svým nejbližším pod stromeček? U nás ve fanshopu si vybere každý! Spoustu speciálního vánočního sortimentu navíc doplnil balíček vstupenek se sparťanskou šálou. S tímhle dárkem rozhodně nešlápnete vedle!

Vánoční sparťanský balíček obsahuje voucher na pět vstupenek na lednové zápasy Sparty. V tomto měsíci vyzveme Kometu, Kladno, Liberec a dvakrát České Budějovice. Na zápasy si vaši blízcí vyberou vstupenky druhé nebo třetí kategorie dle vlastního výběru. To vše v luxusní sparťanské krabičce. Návod na uplatnění balíčku na serveru Ticketportal naleznete na voucheru.

PROHLÉDNOUT VÁNOČNÍ BALÍČEK

Ve fanshopu naleznete také spoustu ryze vánočních produktů, ať už speciální dres, šálu, čepici nebo třeba vánoční koule. Vybere si opravdu každý!

Dnes v 14:45 | Muži
HC Dynamo Pardubice

V neděli na Pardubice, poté na Letnou!

Kempný: Gólu si vážím, vydřené výhry víc

VIT - SPA 3:4 - Vyhrocený boj za tři body!

O Kapku lepší hokej: počtvrté do oranžové